Światowy Dzień Oceanów z CEE Hydropolis

8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów. Z tej okazji w weekend 5 – 6 czerwca Hydropolis wraz z organizacją Marine Stewardship Council (MSC) przygotowało dodatkowe atrakcje dla zwiedzających.

Na wystawie pojawią się dodatkowe elementy prezentujące zagadnienia z zakresu ochrony oceanów. W trakcie specjalnego oprowadzania przewodnicy i przewodniczki opowiedzą m.in o wpływie przemysłu spożywczego na środowisko i zanieczyszczeniu plastikiem oceanów.  Poruszymy również problem przełowienia i zrównoważonego rybołówstwa, które ma ratować morskie ekosystemy.

Specjalne zwiedzanie odbędzie się w sobotę i w niedzielę w godzinach:

  • 11:00
  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00

Po zwiedzaniu każda uczestnicząca w nim osoba otrzyma drobny upominek od MSC. Uwaga: ze względu na obostrzenia związane z pandemią liczba miejsc jest ograniczona.

Bilety w cenie 30 zł (bilet normalny) oraz 25 zł (bilet ulgowy) można zakupić w Pawilonie Kasowym oraz przez stronę bilety.hydropolis.pl. Po wybraniu godziny należy upewnić się, że na bilecie znajduje się adnotacja „Światowy Dzień Oceanów + oprowadzanie”. W puli dostępne są również bilety na zwiedzanie indywidualne, nie obejmujące oprowadzania.

Zapraszamy!