Konkurs na imię dla naszego Krasnala!

Jeszcze nie wiemy, jak ma na imię, ale śmiało rozgościł się obok Hydropolis. Mimo niewielkiego wzrostu zwraca na siebie uwagę przechodniów, zachęcając ich do odwiedzenia centrum wiedzy o wodzie.

Rodzina wrocławskich krasnali właśnie powiększyła się o kolejnego skrzata, który wesprze zespół Hydropolis w codziennej pracy. Witamy na pokładzie!

Do tego, żeby poczuł się jak w domu brakuje mu tylko imienia. Pomóżcie nam nazwać nowego skrzata we wrocławskiej rodzinie krasnali. Spójrzcie w oczy naszemu Poskramiaczowi Rekinów i…. wysyłajcie propozycje imienia na adres: marketing@hydropolis.pl do 9 października 2019 r. Pięć najciekawszych pomysłów zostanie nagrodzonych biletami łączonymi do Hydropolis i Aquapark Wrocław, a zwycięzca otrzyma miniaturę krasnala. Najlepsze imię wybiorą facebookowicze w ankiecie.

Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie poniżej.

Oficjalne przedstawienie nowego krasnala z Hydropolis będzie częścią pikniku naukowego MPWiK. Zapraszamy w sobotę, 21 września, o godz. 11.30 obok pawilonu kasowego centrum wiedzy o wodzie.

Zachęcamy również do odwiedzenia miasteczka naukowego MPWiK zlokalizowanego przy siedzibie spółki (ul. Na Grobli 21). W godz. 11.00-15.00 na gości czeka moc atrakcji, w tym: gra miejska „Strażnicy wody”, wodne czary-mary prosto z Hydropolis oraz pokaz nowoczesnego sprzętu technologicznego.

To idealna okazja do aktywnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Wstęp i udział w atrakcjach są bezpłatne.

 

Regulaminy:

Regulamin imprezy plenerowej Miasteczko MPWiK

Regulamin_konkursu_Na_imie_krasnala