Nowa oferta edukacyjna – już od września!

Ćwierć miliona uczniów miało już okazję zwiedzić Hydropolis w ramach wycieczek szkolnych, blisko piętnaście tysięcy skorzystało też z oferty warsztatowej. – Dziękujemy naszym gościom za tak duże zainteresowanie. Zapraszamy od września, szykujemy edukacyjne nowości – mówi Rafał Zagrobelny, menedżer Hydropolis.

Zbliżające się wakacje szkolne nie będą okresem laby dla edukatorów Hydropolis. – Już na początku 2018 roku zaczęliśmy prace nad nową ofertą, którą wprowadzimy we wrześniu. W najbliższym czasie będziemy dopracowywać szczegóły – zapowiada Rafał Zagrobelny. – Nasi edukatorzy to ludzie z pasją, którzy potrafią zarażać ciekawością świata. Ich pomysłowość nie zna granic, o czym nauczyciele i uczniowie mogą się przekonać podczas wizyt w Hydropolis.

Dotychczasowa oferta edukacyjna obejmowała 9 warsztatów adresowanych do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceów, dwa scenariusze kreatywnych zajęć projektowych dedykowanych uczniom szkół średnich oraz trzy tematyczne ścieżki zwiedzania wystawy. Nowa oferta pozwoli w jeszcze efektywniejszy i niezmiennie ciekawy sposób zgłębiać wiedzę z zakresu  przyrody, fizyki, ekologii, biologii, geografii, historii i chemii.

Szczegółowe informacje będą dostępne od drugiej połowy sierpnia na naszej stronie internetowej, w zakładce Edukacja.

Nasi edukatorzy to ludzie
z pasją, którzy potrafią zarażać ciekawością świata

Nowości pojawią się również na cieszącej się ogromnym zainteresowaniem wystawie. – Szykujemy kolejny eksponat, który pokaże Wrocław, jako wyjątkowe miasto nierozerwalnie związane z wodą – mówi menedżer Hydropolis.

Życzymy udanych wakacji, a po nich zapraszamy do Hydropolis!