Ferie zimowe w Hydropolis

Od 15 stycznia 2024 r. rusza kolejna edycja półkolonii w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Przygotowaliśmy dwa tygodniowe turnusy, podczas których każdy dzień będzie miał swój motyw przewodni. Zajęcia plastyczne, wizyty w atrakcjach turystycznych i sportowy trening. Moc wrażeń gwarantowana.

Półkolonie w Hydropolis to pięć dni wypełnione zajęciami, zwiedzaniem i zabawą. Na początku posłuchamy prawdziwych morskich opowieści. Razem odkryjemy fascynujący świat oceanów, sięgając zarówno najgłębszych zakamarków głębin, jak i czasów wielkich odkryć geograficznych.

Kolejnego dnia, podczas wizyty w Muzeum Poczty i Telekomunikacji, dzieci poznają historię komunikacji zarówno pisanej, jak i tej bardziej współczesnej – radiowej, telewizyjnej czy telefonicznej.

Półmetek turnusu to dzień, w którym wszyscy zamienimy się w rzeźbiarzy i rzeźbiarki, inspirując się jedyną w swoim rodzaju akrylową kopią rzeźby Dawida w CEE Hydropolis. Poznamy tajniki pracy artystów i artystek, tworząc swoje własne, unikalne dzieła i eksperymentując jednocześnie z różnymi materiałami plastycznymi.

W czwartek przeniesiemy się do antyku dzięki wystawie klocków Lego. na której odkryjemy na nowo monumentalne, starożytne budowle.

Na zakończenie turnusu zadbamy o zdrowie i aktywność fizyczną, odwiedzając jeden z klubów sportowych, gdzie dzieci wezmą udział w profesjonalnym treningu

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat, a liczba miejsc jest ograniczona. W każdym z turnusów (w terminach: 15-19.01 oraz 22-26.01.2024) może wziąć udział maksymalnie 20 uczestników. Koszt udziału w zajęciach wynosi 850 zł od osoby, a w przypadku zapisu dwójki dzieci po 800 zł. W cenę wliczone są zajęcia, bilety wstępu do atrakcji, wyżywienie i ubezpieczenie. Zapisy ruszają 20 grudnia 2023 r. przez maila polkolonie@hydropolis.pl.

 

Pełną ofertą można znaleźć TUTAJ.