Zimowe półkolonie w Hydropolis

Już 31 stycznia, czyli wraz z początkiem ferii zimowych rusza kolejna edycja półkolonii z Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Podczas turnusu dzieci czeka pięć dni wypełnionych ciekawymi zajęciami i atrakcjami.

  • Pierwszy dzień będzie miał charakter integracyjny. Dzieci poznają się nawzajem, a także stworzą regulamin półkolonii. Część tematyczna zostanie zaś poświęcona archeologii.
  • Kolejnego dnia uczestniczki i uczestnicy zajęć własnoręcznie stworzą wulkan, a także dowiedzą się jak zapobiegać pożarom oraz jak zachowywać się podczas nich.
  • Trzeciego dnia dzieci odwiedzą Muzeum Przyrodnicze, gdzie dowiedzą się jak ważne dla człowieka
    i środowiska naturalnego są lasy. Sami zaś podczas zajęć warsztatowych stworzą las zamknięty w słoiku.
  • Czwarty dzień poświęcony będzie iluzji. Nieprzypadkowo zresztą, gdyż właśnie wtedy zobaczyć będzie można doświadczenia, które oszukują ludzkie zmysły.
  • Ostatni dzień poświęcony zostanie tematyce filmowej. Dzieci odwiedzą Dolnośląskie Centrum Filmowe, a po wizycie własnoręcznie stworzą plakat kasowego filmu.

Zimowe półkolonie to dwa pięciodniowe turnusy: pierwszy od 31 stycznia do 4 lutego oraz drugi od
7 do 11 lutego. Koszt udziału w półkoloniach za jednego uczestnika to 650 zł. Cena obejmuje warsztaty, wejście do atrakcji turystycznych, wyżywienie i ubezpieczenie dziecka.

Zajęcia są dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 11 lat. Liczba miejsc mocno ograniczona, dlatego zapraszamy do zapisywania się na zajęcia. Informację na temat wypoczynku udzieli pani Grażyna Kryńska, kierowniczka półkolonii: 691-900-217.

OFERTA

MENU