Dzień Dziecka – Specjalna oferta Hydropolis i Jura Parku w Krasiejowie

W najbliższą sobotę świętujemy Dzień Dziecka! Obecność fotobudki, naszych maskotek oraz drobnych upominków to nie jedyne atrakcje przewidziane w tym szczególnym dniu, dlatego zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty.

W dniach 1-2 czerwca przy zakupie wejściówek do Hydropolis klienci otrzymają kupon z 20% zniżką na zakup biletu rodzinnego do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Cena biletu 2+2 po wykorzystaniu kuponu to 128 zł (przed zniżką 160 zł).

Z kolei goście Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie w tych dniach otrzymają kupon z 18% zniżką na zakup biletu rodzinnego do Hydropolis. Cena biletu 2+2 po zniżce to 59 zł, zamiast 72 zł.

Kupony upoważniające do zniżki ważne są do 31.08.2019 r.

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to nowoczesne, interaktywne muzeum dziejów ludzkości, położone na prawie 40 hektarach terenów na Opolszczyźnie. Tworzą go dwa obiekty: Park Nauki i Ewolucji Człowieka oraz JuraPark. Pierwszy z nich opowiada o początku życia w Europie, drugi odkrywania tajemnic naszej planety jeszcze przed narodzinami człowieka, w tym niezwykły świat dinozaurów.

Więcej informacji: www.juraparkkrasiejow.pl