Serwis strefy wystaw czasowych

Wystawa czasowa “Sekrety Morza” będzie niedostępna dla zwiedzających między 8 a 12 lipca. W tym czasie dokonany zostanie niezbędny przegląd eksponatów, tak aby już od 13 lipca nasi najmłodsi gości mogli czerpać z nich jeszcze więcej radości i komfortu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Autorska wystawa “Sekrety Morza” gości w Hydropolis od 3 kwietnia. Ekspozycja składa się z siedmiu instalacji, które łączy temat fascynującego wodnego świata. Zwiedzający mogą między innymi: własnoręcznie wyłowić skarb z dna morza, poznać morską faunę dzięki pamięciowej zabawie czy odnaleźć drogę w labiryncie. Podczas zabaw dzieci usprawnią motorykę oraz funkcje poznawcze, jednocześnie rozwijając umiejętności społeczne. “Sekrety Morza” będzie można odkrywać do końca września.

Być może zainteresuje Cię również:

Centrum wiedzy o wodzie

Zaplanuj zwiedzanie

Nauka przez zabawę to najlepsza forma zdobywania wiedzy. Rodzice z dziećmi mogą liczyć na interaktywną i multimedialną rozrywkę z audioprzewodnikiem i dziesiątkami eksponatów.

Szkoły, przedszkola i grupy zorganizowane mogą zwiedzić Hydropolis wraz z przewodnikiem oraz wziąć udział w organizowanych przez nas warsztatach.

Zobacz atrakcje