Noc Muzeów 2017

Noc Muzeów w Hydropolis w 2016 roku.

Drugi rok z rzędu otwieramy swoje podwoje w ramach Nocy Muzeów. 20 maja między godz. 20 a 24 w ramach bezpłatnych wejść nasi zwiedzający będą mogli zobaczyć całą wystawę i interesujące pokazy.

Zabawa odbędzie się pod hasłem „Nauka jest spoko”. Poza standardowym zwiedzaniem, specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dwa nowe pokazy doświadczeń.

Sięgniemy po niewykorzystywane do tej pory eksperymenty, które zabierają w podróż do fascynującego świata natury i nauki.
Jedno z doświadczeń będzie wyjaśniać, jak powstają i czym są kwaśne deszcze. Edukatorzy Hydropolis pokażą również życie, które czai się w kropli wody. Czas najmłodszym będą z kolei umilać rekin i ośmiornica – sympatyczne maskotki Hydropolis.

Ograniczona liczba miejsc
Noc Muzeów w Hydropolis rozpocznie się o godz. 20.00. Co 30 minut kolejnych 60 osób rozpocznie zwiedzanie pod opieką przewodnika. Każda tura potrwa 90 minut. Ostatnia grupa ruszy na zwiedzanie równo o północy. Przypominamy, że wejście na teren Hydropolis jest limitowane względami bezpieczeństwa i wiąże się z ograniczoną przepustowością budynku. Prosimy o wyrozumiałość wszystkich, którzy ustawią się tego wieczoru w kolejce do naszej wystawy – mówi Rafał Zagrobelny.