Łączymy światy w Hydropolis

Co z twarzy gości Hydropolis wyczytuje sztuczna inteligencja? Zobaczcie na billboardach stworzonych właśnie przez AI.

Nowoczesne i interaktywne – takie jest Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Tutaj o wodzie opowiadamy z różnych fascynujących perspektyw, a pomagają nam w tym nowoczesne technologie. Łączymy je z historią wyjątkowego miejsca – byłego zbiornika wody czystej, w którym mieści się teraz Hydropolis. To jedyny takie obiekt w Polsce i jeden z nielicznych na świecie. Podczas zaledwie 7 lat działalności odwiedziło nas już przeszło 2 miliony gości. A ochotę mamy na zdecydowanie więcej, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum gości z różnych zakątków Polski.

Bohaterowie billboardów – hybrydy eksponatów i gości Hydropolis stworzone przez AI – dzieci, ich rodzice i dziadkowie – przekonują, że w Hydropolis czas płynie wyjątkowo dla każdego niezależnie od wieku.

Hybrydowi bohaterowie z ogromnych plakatów mają spowodować, że mieszkańcy Polski dadzą się zaprosić do odwiedzenia Wrocławia, miasta przygody. Miasta, którego historia nierozerwalnie wiążę się z wodą, a przecież nie ma lepszego miejsca na przeżycie podwodnej przygody niż Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Mieszkańcy m.in. Bolesławca, Kępna czy Leszna zobaczą, jak połączyć tajemniczy świat morskich głębin ze światem wygenerowanym przez sztuczną inteligencję. Oba z nich są nieodkryte i budzą ciekawość. Oba dostarczają wiele pytań. Chcesz poznać część odpowiedzi? Rzuć się w wir przygody w Hydropolis. Bohaterowie billboardów – dzieci, ich rodzice i dziadkowie – przekonują, że w Hydropolis czas płynie wyjątkowo dla każdego niezależnie od wieku.

Do zobaczenia nie tylko na ulicach Legnicy, Ostrowa Wielkopolskiego czy Kluczborka i innych miast.

Daj się zaskoczyć w Hydropolis.

#WrocławMiastoPrzygody

#wrocławmiastospotkań