10 nagroda dla Hydropolis

Strzał w dziesiątkę! Wrocławskie centrum doceniane jest nie tylko za działalność edukacyjną i zdobyło kolejną nagrodę – tym razem z branży eventowej. W prestiżowym konkursie MP Power Awards otrzymało tytuł najlepszego obiektu eventowego 2017 roku. Centrum uruchomiło także nową wystawę czasową dla zwiedzających.

To już druga w tym roku i dziesiąta od początku działalności nagroda przyznana Hydropolis. Do tej pory obiekt był doceniany w konkursach architektonicznych, a także za jego podstawową działalność. Jednak  czasem po zamknięciu  w Hydropolis pojawiają się białe stoliki, wykwintne dania, scena, telebim i goście w wieczorowych strojach.

Hydropolis – wyjątkowa przestrzeń eventowa

W zeszłym roku odbyło się 10 takich wydarzeń. Od skromnych firmowych kolacji, po wielkie pokonferencyjne bankiety. – Goście tych eventów zawsze są pod ogromnym wrażeniem miejsca. Okazuje się, że jego walory ekspozycyjne i edukacyjne sprzyjają organizacji imprez. Hydropolis daje coś więcej niż tylko przestrzeń, to zastrzyk ogromnej i interesującej wiedzy poświęconej oczywiście wodzie – mówi Aleksander Łoś, rzecznik MPWiK S.A. we Wrocławiu, spółki, która stworzyła Hydropolis.

Docenili to jurorzy konkursu MP Power Awards. – Najpierw zostaliśmy wstępnie wyselekcjonowani ze względu na naszą atrakcyjną ofertę. Następnie byliśmy audytowani telefonicznie oraz na miejscu – opowiada Rafał Zagrobelny menedżer Hydropolis. – Oprócz Hydropolis nominację zdobyli: Aula Artis z Poznania oraz Europejskie Centrum Solidarności z Gdańska. Ostatecznie nagroda najlepszego obiektu eventowego w kategorii Unique przypadła Hydropolis – dodaje.

Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Pełna lista nagród i wyróżnień Hydropolis:

– Cud Polski 2016 National Geographic Traveler;

– wyróżnienie w konkursie Zabytek Zadbany Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego;

– wyróżnienie w konkursie Piękny Wrocław w kat. Modernizacja obiektu historycznego;

– Dolnośląski Klucz Sukcesu za najlepszą inicjatywę edukacyjną;

– wyróżnienie od prestiżowego magazynu online Merit Award za kurtynę wodną;

– wyróżnienie w konkursie Best Places Wroclaw 2016 przewodnika Local Life;

– nagroda publiczności Copper in Architecture Awards 2017;

– certyfikat jakości 2017 od Tripadvisor.

– tytuł najlepszej atrakcji dla dzieci 2018 roku wg. portalu dzieckowpodrozy.pl

– najlepszy obiekt eventowy 2017 roku w kategorii Uniqe MP Power Awards