Odpowiedzialni Społecznie – nowa wystawa czasowa

Zapraszamy na nową multimedialną wystawę czasową. „MPWiK Społecznie Odpowiedzialni” to przestrzeń, która ma przybliżyć zwiedzającym ogrom zadań realizowanych przez MPWiK S.A., spółkę, która powołała do życia Hydropolis. Na wystawie prezentujemy m.in. filmy animowane o charakterze edukacyjnym oraz gry dla dzieci. Ekspozycja w przystępny i interesujący sposób przybliża szeroką działalność wrocławskich wodociągów, które, poza dostarczaniem wody oraz odbiorem i oczyszczaniem ścieków, angażują się w liczne akcje społeczne, dbają o poprawę świadomości ekologicznej społeczeństwa, wykorzystują w swojej pracy nowoczesne technologie i dbają o środowisko naturalne. Wystawa dostępna jest do 16 czerwca br.

Być może zainteresuje Cię również:

Centrum wiedzy o wodzie

Zaplanuj zwiedzanie

Nauka przez zabawę to najlepsza forma zdobywania wiedzy. Rodzice z dziećmi mogą liczyć na interaktywną i multimedialną rozrywkę z audioprzewodnikiem i dziesiątkami eksponatów.

Szkoły, przedszkola i grupy zorganizowane mogą zwiedzić Hydropolis wraz z przewodnikiem oraz wziąć udział w organizowanych przez nas warsztatach.

Zobacz atrakcje