Gra terenowa dla dzieci „Ferie z Hydropolis”

Ferie zimowe to doskonały moment do spędzania czasu na świeżym powietrzu i eksplorowanie przyrody. A gdyby tak odkryć tajemnice rzeki Oławy, zaznajomić się z fauną i florą Przedmieścia Oławskiego, a przy okazji poznać bulwary w okolicy Hydropolis?

Zespół Hydropolis przygotował grę terenową dla dzieci, która będzie rozgrywana w drugim tygodniu ferii zimowych. Każdy dzień to możliwość wzięcia udziału dla pięciu czteroosobowych drużyn. Do gry można zgłaszać się indywidualnie lub drużynowo. Na miejscu każda osoba zostanie przypisana do odpowiedniej drużyny, której kapitanem będzie opiekun z Hydropolis.

Na uczestników czeka kilka zagadek logicznych, matematycznych, a także na zmysł obserwacji. Wszystko oczywiście w duchu ekologicznej wrażliwości!

 

  • Terminy gry: codziennie od 11 do 15 stycznia 2021 r., w godzinach od 13:00 do 15:00
  • Zgłoszenia osobiste: codziennie od 11 do 15 stycznia 2021 r., w godzinach od 9.00 do 12:30 w Pawilonie Kasowym Hydropolis przy ul. Na Grobli 17
  • Zgłoszenia online: Kupienie biletu indywidualnego za pośrednictwem strony internetowej
  • Sugerowany minimalny wiek uczestników: 7 lat, osoby dorosłe również mogą wziąć udział w grze
  • Start i zakończenie gry: Pawilon Kasowy Hydropolis, start o 13:00, zakończenie o 15:00
  • Koszt: 20 zł, płatne przy zapisach

 

Każdy uczestnik i uczestniczka gry otrzymają upominek, a na zwycięskie drużyny czekają dodatkowe niespodzianki od Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem gry „Ferie z Hydropolis” i klauzulą RODO.