Dzień pizzy w Hydropolis

Z ananasem, czy bez ananasa? ?? Najlepsza pizza to ta z ulubionymi dodatkami! Właśnie taką będziemy serwować w najbliższą niedzielę razem z Michałem Hamburgerem z Radio Wrocław i mistrzami w dziedzinie pieczenia pizzy! ♥️

Liczba pizzerii na głowę wrocławianina jest naprawdę spora, ale pizzę wciąż traktujemy bardziej jak fast food niż wartościowe danie. Utarte schematy i stereotypy skutecznie rozwiewa Mateusz Grzęda, który będzie gościem „Dnia Pizzy” w Hydropolis. ??? Jego wsparciem jest zawsze siostra Szarmilla Marczuk. Oboje tworzą wyjątkowy team, który rozsmakowuje wrocławianki i wrocławian w cieście z dodatkami. Pizzeria Mania Smaku, kojarzycie to miejsce? ?

Miłości do pizzy nie ukrywa Paulinka Foremny. Wrocławianka wygrała 4. edycję MasterChef Junior! Podczas niedzielnego spotkania opowie nie tylko o swoich kulinarnych inspiracjach, ale zdradzi także sekrety zza kulis programu. ?

Gościć będziemy również Annę Dudar, czyli Pizzagirlpatrol, która podróżuje śladami najlepszej pizzy. Zwiedza Polskę i świat w poszukiwaniu najlepszej Margherity i swoimi odkryciami dzieli się na blogu oraz Instagramie. Jest autorką pierwszych na polskim rynku kulinarnych przewodników po Sycylii. ??

Czy każda pizza jest ciężka? Która nie tak bardzo obciąży żołądek? Ile ma kalorii jeden kawałek neapolitańskiego placka? Na te pytania odpowie natomiast kolejny gość – Kaja Andrzejewska. Dietetyczka prowadzi bloga Make it Fit with Kaja Andrzejewska- Dietetyk Kliniczny i udowadnia, że podczas diety też można pozwolić sobie na pizzę. ?

To wszystko w najbliższą niedzielę od 14:00 do 18:00! Rezerwujcie bilety. Ślinka leci na samą myśl! ?

https://bilety.hydropolis.pl/