Bilet łączony

Razem taniej! Specjalna oferta wrocławskich atrakcji

Rodziny odwiedzą taniej Hydropolis, ZOO i Aquapark. Te najważniejsze wrocławskie atrakcje wspierają możliwość spędzenia czasu razem i od 15 maja wprowadzają łączone bilety rodzinne.

W nowej ofercie dostępne będą bilety w duetach: Hydropolis i zoo, Hydropolis i Aquapark oraz ZOO i Aquapark. Z jednego biletu skorzystać będą mogły dwie osoby dorosłe oraz troje dzieci – nawet do 26. roku życia, jeśli posiadają ważną legitymacją studencką. Zabezpieczone specjalnym hologramem vouchery będą ważne przez 30 dni od daty zakupu, dokonanego wyłącznie stacjonarnie w kasach. Upoważniają do jednorazowego, całodniowego wejścia do dwóch obiektów. Atrakcje można zwiedzać tego samego dnia, ale nie ma takiego wymogu.

Cennik:

Hydropolis & ZOO – 199zł

Hydropolis & Aquapark – 149zł

ZOO & Aquapark – 199zł

Voucher upoważnia do samodzielnego zwiedzania wystawy w Hydropolis, całodniowego pobytu w ogrodzie zoologicznym, a w parku wodnym – do skorzystania ze strefy rekreacji z możliwością przejścia na basen sportowy, bez limitu czasu.

Łączony bilet rodzinny to też świetny pomysł na prezent, zachęcający znajomych z całej Polski do zwiedzenia topowych atrakcji Wrocławia. Oferta ważna jest do końca marca 2020 roku, ale niewykluczone, że zostanie przedłużona i rozbudowana.