Kategoria

Tytuł

Sugerowane dla:klasy 1-3

Tekst artykułu

Edukacja Hydropolis

Przez zabawę do nauki

Pełnienie funkcji edukacyjnej jest priorytetem naszego centrum, dlatego z myślą o uczniach i nauczycielach, przygotowaliśmy dla szkół ofertę edukacyjną oraz szereg udogodnień.

 

Każda grupa zorganizowana, przyjeżdżająca do Hydropolis autobusem, może skorzystać ze znajdującego się bezpośrednio przy obiekcie parkingu strzeżonego. Do Państwa dyspozycji oddamy również przewodnika, który oprowadzi grupę po wystawie, dostosowując przekazywane informacje do wieku uczniów. Na każdych 10 podopiecznych, jeden opiekun może skorzystać z bezpłatnego wejścia do centrum. Koszt: 17 zł. od osoby.

 

Ponadto, specjalnie dla grup szkolnych, przygotowaliśmy łączoną ofertę zwiedzania wystawy i interaktywnych warsztatów edukacyjnych. To rozwiązanie, dzięki któremu uczniowie odkryją związane z wodą zjawiska z pogranicza biologii, geografii, fizyki i chemii zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Prowadzone przez przewodników warsztaty trwają ok 45-minut – tematyka zajęć odpowiada wiekowi uczniów i realizuje obowiązujące podstawy programowe. Warsztaty + zwiedzanie wystawy trwa między 2 a 3 godziny. Koszt: 27 zł. od osoby.