Dla rodziców

Rozrywka dla całej rodziny

Możliwość zorganizowania na terenie naszej wystawy urodzin, to nowość w Hydropolis. Popłyń z nami do pełnej przygód wodnej rzeczywistości i zanurz się w niezapomnianej zabawie.

Wyłów z naszej sieci/oferty jedną z animacji tematycznych, według której płynąć będzie scenariusz urodzin Twojego dziecka i daj się porwać fali wrażeń podwodnego świata.

Dość lania wody! Zapoznaj się ze szczegółami hydrourodzinowej oferty i zorganizuj maluchom zabawę, dzięki której odpłyną do świata nauki i rozrywki. Przycumuj w Hydropolis wraz ze swoim dzieckiem i jego gośćmi w wybranym przez Was terminie. Gwarantujemy, że będziecie się u nas czuli jak ryba w wodzie.

Potwierdzeniem rezerwacji przyjęcia urodzinowego jest dokonanie zakupu 10 biletów (x35 PLN) na min. 7 dni przed dniem planowanego przyjęcia urodzinowego. min. liczba uczestników przyjęcia urodzinowego - 10 osób. max. liczba uczestników przyjęcia urodzinowego - 20 osób. Na każdych 10 uczestników przyjęcia - 1 opiekun wchodzi za darmo

Odkrywcy głębin

W zatoce Hydropolis

Kosmiczna przygoda

HydroBohaterowie

Podwodny świat

Odkrywcy głębin

Odkrywcy, zwiedzając wystawę, mają za zadanie dotrzeć do najgłębszego miejsca na ziemi. Po drodze zmierzą się z wyznaczonymi zadaniami i zbiorą niezbędne do odkrycia oceanicznych głębin wskazówki.

W zatoce Hydropolis

Piraci ukryli skarb w Hydropolis. Uczestnicy przyjęcia wcielą się w poszukiwaczy skarbów, których zadaniem będzie odnalezienie ukrytej tajemniczej skrzyni. W tym celu będą musieli zgłębić wiedzę o wodzie i rozwiązać zagadkowe hasła z krzyżówki.

Kosmiczna przygoda

Życie na Ziemi nie jest łatwe, a jeszcze trudniej jest, gdy nie zna się swojej planety! Na gości czeka kilka wyzwań: odkrycie walorów Ziemi i problemów ekologicznych, z jakimi borykają się jej mieszkańcy oraz pomoc ekologom.

HydroBohaterowie

Nasi goście wcielą się w role znanych filmowych superbohaterów. Ich wspólną misją będzie zapanowanie nad zużyciem wody w mieście oraz pomoc zagubionym zwierzętom morskim.

Podwodny świat

Tuńczyk, żółw, uchatka – to tylko niektóre spośród zwierząt, które potrzebują naszej pomocy! Ścieżka ekologiczna, pozwalająca zrozumieć zasady dbania o zwierzęta i środowisko, umożliwi uczestnikom zabawy uratowanie gatunków zagrożonych wyginięciem.

Krok 1

Dane

Krok 2

Termin

Krok 3

Atrakcje

Krok 4

Zarezerwuj

Rodzic

Jubilat

Szczegóły urodzin

Dodatkowe atrakcje

Menu*

Uwagi

(regulamin)