Aktualności

Noc Laboratoriów w Hydropolis

Noc Laboratoriów w Hydropolis

Jak w warunkach domowych otrzymać wodę gazowaną? Czym są suchy lód i ciecz nienewtonowska? Specjalnie z okazji Nocy Laboratoriów Hydropolis przygotowało dla swoich gości wiele efektownych eksperymentów i doświadczeń. Zapisy już się zakończyły.

Czytaj więcej
Nowa oferta edukacyjna Hydropolis!

Nowa oferta edukacyjna Hydropolis!

Własnoręczna budowa rakiet wodnych, pokaz ogni bengalskich, czy doświadczenia z suchym lodem - wrocławskie Hydropolis udowadnia, że nauka nie musi być nudna! Centrum uruchomiło aż 9 nowoczesnych warsztatów oraz zajęcia projektowe i tematyczne ścieżki zwiedzania. Zapisy trwają.

Czytaj więcej
Utrudnienia w ruchu - 9 września

Utrudnienia w ruchu - 9 września

W związku z organizowanym w dniu 9 września Biegiem Solidarności informujemy, że w okolicach Hydropolis mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu pojazdów. Start biegu zlokalizowany jest przy Hotelu Wodnik, który znajduje się 300 metrów od naszego Centrum. Przewidywane utrudnienia w ruchu pojazdów: - 9:00 – 12:30 ulice Na Grobli – Międzyrzecka (do okolic kładki nad Odrą); - 12:30 – 13:30 ulica Na Grobli (okolice Hotelu Wodnik); - 15:00 – 17:15 ulice Na Grobli – Międzyrzecka – Bierdziańska – Nizinna. Prosimy mieć na uwadze powyższe informacje podczas planowania wycieczki do Hydropolis.

Czytaj więcej